MENU

KATEGORİLER


Barkod Sistemi Oluşturma

Teknolojinin gelişmesi ve günlük hayatın hızının artması, işletmeleri, iş yükünü azaltıcı ve zaman kazandırıcı yöntemler bulmaya zorlamıştır. Barkod sistemi de bunlardan biridir.

Perakende sektörü bu sistemi benimsemek ve uygulamak zorunda kalmıştır. Bu sistemle stok sayımı, takibi, stoğa alma, satış ve sipariş planlama durumlarını zahmetsizce kontrol edebilmektedir. Kullanımı da çok kolaydır.

ONELEE BARKOD SİSTEMİ OLUŞTURMA, kullanmakta olduğunuz Onelee programının her çeşidine entegre olan bir modüldür. İster oto servisi, ister perakende satış yeri sahibi olun, rahatlıkla kullanabileceğiniz bir entegre sistemdir.

Hemen indir

Barkod etiketinin tasarlanması?

Barkod etiketleri: barkodun tasarımını yapıp veya programa tanıtıp ürünün üzerine yapıştırma yoluna gidebilirsiniz. Özellikle kendi imalatınız veya tasarımınız olan ürünler için en kullanışlı yöntemdir. Etiketin tasarımı ise tamamen size bırakılmıştır.

Koli etiketleri: koliler halinde gelen giden ürünleri kontrol altında tutmak için tasarlanmış ve kullanımınıza sunulmuştur.

Fiyat etiketleri: ürünlerin raf fiyatlarını göstermek için etiketi tasarlayıp üzerine yerleştirerek müşterilerinizin, çalışanlarınızın ve kendi işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Raf etiketleri: ürün gruplarının rafta fiyat olarak tek etiketle gösterilmesi durumudur. Market tarzı bir iş yeriniz varsa sizin için biçilmiş kaftan mahiyetindedir.


Sadece bunlarla sınırlı değil. Etiketlere eklemeniz gereken bir simge veya simgeler varsa programdan ekleyip etikette gösterebilirsiniz. Özellikle tekstil sektörü için bu hayati derecede önemlidir. Yıkama, temizleme ve kurulama simgeleri…

Oyuncak sektöründe ortaya çıkan yaş uyarıları da bunlara örnek olarak verilebilir. Üç yaş altı için uygun değildir, ağza alınmaz, vs.

Oluşturulan barkodların yazıcıdan çıktı alınarak yerine yerleştirilmesi fazla zaman almayacak bir iştir. İstenilen ebatta çıktı almaya imkan veren barkod yazıcılarını her yerde bulmak artık mümkün. ONELEE BARKOD SİSTEMİ OLUŞTURMA modülü istediğiniz sayıda çıktı almanıza imkan verir.

ONELEE BARKOD SİSTEMİ OLUŞTURMA sisteminin kurulması ve çalışması için gerekli olan ekipmanlar, barkod yazıcı, termal fiş yazıcı, barkod okuyucu, barkodlu terazi, fiyat gör cihazı, dokunmatik ekran, nokta vuruşlu-mürekkepli yada lazer yazıcı olarak sıralanabilir. Çok fazla bir maliyet gerektirmeyen bu ekipmanlarla sisteminiz tamamlanmış olacaktır. Bunun yanında bu ekipmanların her birini çoklayarak da işletmenin farklı noktalarına dağıtımını yapabilirsiniz. Hem de bu sayede işlem süresini daha da kısaltmış olup iş gücünden daha fazla verim alma imkanı elde edersiniz.

ONELEE BARKOD SİSTEMİ OLUŞTURMA sistemi, size ve çalışanlarınıza zaman kazandırıp iş yükünüzü azaltırken, işletme karlılığınızı da sabit tutacaktır. Çünkü barkod sistemi pazarlığa ve fiyat indirimine perakendede kapalı bir sistemdir.


Barkod sisteminin çalışması için gereken donanımlar!