MENU

KATEGORİLER

Bilgisayar Teknik Servisler İçin

Takip Programı

- Bilgisayar teknik servisleri için üretilmiştir.

- Bilgisayar, Laptop , Tablet vs. kayıt altına alır.

- Servis kayıtlarını ücretlendirir

- Stok Kayıtlarını Tutma

- Garanti Kapsamı

- Muhasebe kayıtlarını tutar.

- İnternet Gerektirmez.

hemen indir

Bilgisayar Teknik Servis Takip Programı

Bilgisayar teknik servisleri için üretilmiştir. Program ile servisinize gelen bilgisayarları,Laptopları veya tabletleri kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca tamirde kullanılan parçalar veya yapılan teknik servis işlemleri de kayıt altına alır. Tüm bunların yanında muhasebe işlemlerinizide gerçekleştirebilirsiniz.Tamamen süre sınırı olmayan ücretsiz sürümünü indirmek için daha ne bekliyorsunuz? Hemen sağdaki ücretsiz indir butonunu tıklayın ve servisinize gelen araçları kayıt altına alın.

Teknik servislerde en zor olan şey, servis için gelen ürünlerin müşteri, zaman, parça ve muhasebesel olarak takibi konusudur. Bu işlemler, özellikle giriş çıkışın hareketli olduğu ve sıkı takip gerektiren noktalarda bazen içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir.

Birçok teknik servis noktası işlemleri kolaylaştırmak amacıyla paket programlar kullanımına yönelmektedirler. Ama bu programlar genele hitap ettiğinden bir teknik servise tam manasıyla hitap etmekte ve onların işlerini kolaylaştırmakta yetersiz kalmaktadır. Parçaların satın alınması, hangi ürüne takıldığı, maliyetlemesi, stokların takibi, bunların muhasebeleştirilmesi, varsa garanti sürecinin eş güdümlü olarak başlatılması gibi işlemlerin her biri için ayrı ayrı çaba sarf edilmesi gerekmektedir. Bu uğraş boşa harcayacağınız enerji ve zaman demektir.

Onelee teknik servis takip programı ile bu boşa harcayacağınız zaman ve enerjiyi tamamen işiniz için kullanabilirsiniz. Tamamen teknik servisler için dizayn edilen içeriği ile müşteriyle ilk görüşmeden servis sonrası takibe kadar tüm işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Şöyle ki müşterinin gelişi ile birlikte; teklif formu hazırlayabilirsiniz, ücretlendirme formu alabilirsiniz (yedek parça, işçilik vb.), servis yeri takibini yapabilirsiniz, garanti kapsamı, sigorta kapsamı işlemlerini ve takibini yapabilirsiniz, varsa müşterinin geçmiş kayıtlarını görüntüleyebilirsiniz, yapılan işlemleri faturalayabilirsiniz. Oluşturduğunuz faturayı müşteri cari hesabına aktarıp müşteriyi borçlandırabilir alacaklarınızın takibini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca bunlarla da sınırlı değil. Eğer bir internet sitesi sahibi teknik servis iseniz müşteri onay kutucu özelliği sayesinde müşteri internet üzerinden yapılan işlemlere onay verebilir. 10 adet servis lokasyonu oluşturabilir ve bunları özelleştirebilirsiniz. Ekibe işi göndermek için istediğiniz şekilde servis formu tasarlayıp formla birlikte servis sürecini yönetebilirsiniz. En önemli ve en çok ihtiyaç duyacağınız kısımlardan biri ise yapılan işlemlerin raporlanması yani servis raporu oluşturma ve servis istatistiği alma kısmıdır. Bu özellikler sizin yıllık gelir gider ve planlama aşamalarınız için özel tasarlanmıştır. Mevcut durumu analiz edip kısa ve uzun vadeli plan yapmanıza yardımcı olması içindir.

Onelee teknik servis takip programı , bir teknik servisin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan, zaman, enerji ve para kaybı yaşamadan kolayca kullanabileceğiniz bir servis takip programıdır.

Yeni Kayıt Ekleme Videosu

Resim Ön İzleme Videosu

Ücretlendirme Videosu

Fatura Gruplandırma Videosu

Servis formu ile yapabilecekleriniz

 

teklif formu hazırlama.
ücretlendirme formu ( yedek parça – işçilik – vb)
servis yeri ( onarım yeri )
sigorta kapsamı ( sigortalı onarım)
garanti kapsamı ( yapılan işe garanti verilmesi )
müşteri onay kutucuğu ( web siteniz var ise müşteri internetten onay verebilir )
servis lokasyonları ( özelleştirilebilir 10 adet )
onay kutucukları oluşturma ( 9 x 3 = 27 adet )
müşteri servis geçmişini görüntüleme.
servis geçmişini görüntüleme
servis kaydını faturalama
tasarlanabilir servis formu oluşturma
servis raporu oluşturma
servis istatistikleri alma (aylık analizler vb )
servis ücretinin müşteri hesabında borçlanması

 

Servis lokasyonlarını özelleştirebilirsiniz

 

servise girişi yapıldı
parça bekliyor
onarım aşamasında
müşteri onayı bekleniyor.
bilgisayar iadesi yapıldı
ücreti alındı
veresiye

 

Özel tanımlı alanları özelleştirebilirsiniz

 

seri numarası kaydı
özellikleri
Kasa tipi
Sunucu yapısı
işletim sistemni
vb.