MENU

KATEGORİLER

E-Tahsilat Sistemi

E-tahsilat carilerin size olan ödemelerini internet üzerinden kredi kartı ile yapabilmesini sağlayan bir sistemdir. E-tahsilat sistemini uygulamak son derece kolay ve basittir.


BAYİ TAHSİLAT

Bayileriniz firmanıza olan cari hesap borçlarını e-tahsilat sisteminizden yapsın. Bu kolaylık sayesinde bayilerinize alternatif bir ödeme seçeneği sunmuş olursunuz.

CARİ TAHSİLAT

Alt bayileriniz olmayabilir. Cari hesap alacaklarınız için e-tahsilat sistemi kullanabilirsiniz. Fatura ve ya Cari alacaklarınızı müşterilerden tahsil edebilirsiniz.

ENTEGRASYON

Yapılan tahsilatları Onelee Akıllı Muhasebe programı ile entegre ederek otomatik olarak programınıza işleyebilirsiniz.

SMS - MAİL

Müşterileriniz iletişim yöntemine SMS veya Mail yöntemlerinden birini kullanarak talimatlı ödeme emri gönderebilirsiniz.

ÖDEME MEKTUBU

Müşterileri cari hesap eksterine eklenen karekod ile ödeme mektubu oluşturabilirsiniz. Bu sayede müşteriniz telefonundan karekodu okutarak ödemesini yapabilir.


Talimatlı Ödeme

Borçlu olan  müşteri’nin tahsilatını kredi kartı ile yapılmasını sağlayan sistemdir. Çalışma şekli diğer ödeme sistemlerinden çok farklıdır. Yönetim ekranından Ödeme Talimatı oluşturursunuz. Oluşturulan talimatı müşterinize ödeme emri olarak mail gönderirsiniz. Posta kutusuna bakan müşteri ödeme talimatını görür ve Hemen Öde butonuna basar. Açılan sayfada ödenecek tutar yazılı olarak gelir. Bu sayede müşteri güvenle ödemeseini yapar.

Video Blog