MENU

KATEGORİLER

Klasik ASP destek ve geliştirme

Günümüzde 1.500.000'den fazla web sitesi ve iş uygulaması hala Klasik ASP platformunu kullanıyor. Çoğu durumda, bu mevcut ve son derece ölçeklenebilir altyapıyı sürdürmek daha önemlidir. Zerogle Bilişim Klasik ASP'de 15 yılı aşkın bir süredir uzmanlaşmıştır ve mevcut ASP kod tabanınızı desteklemek ve geliştirmek için yanınızdadır. Klasik ASP uzmanlığımız, eski kodunuzun en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için danışmanlık kurumunuz olmamızı sağlar. Mevcut ASP web uygulamalarınızdan herhangi birini nasıl oluşturacağınızı, sürdüreceğinizi, düzelteceğinizi ve güçlendireceğinizi biliyoruz.

Klasik ASP kodlama, bakım ve uygulama güncelleme

Klasik ASP dosya düzenleme ve optimize etme

Klasic ASP hosting ve sunucu optimizasyonu


Klasik ASP Desteğine mi İhtiyacınız Var?

Klasik ASP Bakım ve Geliştirme

Sorumluluğunu üstlendiğimiz eski projelerin çoğuna yeni bir soluk kazandıracak niteliklere sahibiz. Bu gün itibariyle dünya üzerinde 1.500.000 den fazla site ve kurumsal sistemler Klasik ASP platformuna ve becerilerine güveniyor. Mevcut alt yapınızı sıfırdan yazdırmak yüksek maliyet, risk ve uzun bir süreç gerektirir. Ancak doğru bir girişim ile mevcut sisteminizi güncellemek, geliştirmek ve sürdürülebilir hale getirmek mümkündür. ASP en esnek platformlardan biridir. Bu nedenle VBScript veya JScript Microsoft tarafından desteklenmeye devam etmesi kesinlikle çok önemlidir.

Kaynağı görüntüle

Kritik Uygulamalarınıza Kritik Müdahale

Zerogle Bilişim, Klasik ASP desteğinde güçlü bir deneyime sahiptir. Mevcut veya Yeni projeleriniz üzerinde teknolojilerin tüm gücünden yararlanmanıza imkan sunar (SMS, POS, SSL, API, WebServices vb.) Duyarlı Web Tasarımı, CSS 4, HTML 5, Ajax, Json verileri, Javascript ve jQuery, URL Yeniden yazma, SVG ile maksimum sağlamlık ve güvenlik sağlar. Ve tabii ki Seo etkileşim eylemlerinizin her birini dikkatle değerlendiriyoruz.

Klasik ASP projelerinizde, hatta en büyüklerinde bile çalışmamız konusunda bize güvenebilir ve BT ile ilgili, pazarlama ve iletişimin benzersiz karışımı sayesinde eski Klasik ASP hızlandırma projenizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm birikimimizi size sunabiliriz. Bize iş gereksinimleriniz ve ihtiyaçlarınız hakkında derinlemesine bir anlayış sağlayan bir iş ortağı gözüyle bakabilirsiniz. Dedicated, in-house / on-promise, sanallaştkırılmış veya VPS sunucularınız üçerinde çalışabiliriz. Sistemleriniz paylaşımlı sunucularda barınıyor olsa bile bir çok optimizasyon mümkündür.

Ayrıca; Pek çok avantaj ve gerçekten etkileyici bir esneklik sunan (genellikle az kullanılır) ASP 3'ün geliştirilmesi çok kolay ve güçlüdür. hem işlevsellik hem de yürütme hızı açısından ASP kodlarına getirebildiğimiz iyileştirmelerden müşterilerimizin düzenli olarak etkilenmesine yol açan sırları ve en iyi uygulamaları biliyoruz. Ayrıca, iş odaklı yaklaşımımız, her projenin ticari etkilerini anlamanızı sağlar.

ASP Classic'inizin bakımını yapmak, yatırımlarınızı sürdürülebilir kılar: Klasik ASP artık revaçta değil. Ancak Klasik ASP'niz hangi sunucu yığınında çalışıyor olursa olsun: eski ASP kodunuzu uzun süre çalışır durumda tutmak için tüm üçüncü taraf bileşenlerinize, veritabanı sisteminize (DBMS) ve altyapınıza uyum sağlıyoruz .

İlk olarak, birçok müşteri gelip bize yaşam döngüsünü soruyor: ASP platformu birkaç yıldır Microsoft tarafından aktif olarak geliştirilmemiş olsa da, hala destekleniyor mu ve ortadan kalkacak mı ? Klasik ASP desteğinin gelecekte Windows Server'dan kaldırılması ihtimali var mı? Cevap açık bir şekilde " Evet, Klasik ASP destekleniyor ve Hayır, kaybolmayacak ". Sizi ikna etmek için, Windows Server'ın her yeni sürümünde Microsoft, ASP platformunu tam olarak desteklediğini belirtir. Windows Server'ın yaşam döngüsü boyunca, yani piyasaya sürülmesinden itibaren en az 10 yıl.

Böylece

Windows Server 2016, 2019 ve 2022, Klasik ASP kaynak kodu yürütmeyi mükemmel bir şekilde işler. Çok basit bir nedenden dolayı binlerce kritik kurumsal uygulamaların çoğu, dünyanın dört bir yanındaki bankalar ve hükümetler, Klasik ASP ile geliştirilen kodlara güveniyor.