MENU

KATEGORİLER

Web Site Tasarımı Maliyetleri Ne Kadar?

Çoğu zaman web sitesi yaptırmak istiyorum ile yola çıkılır. Bu işi yapan bir uzman veya firma bulunur. Ön görüşme sonucunda bir tasarım ve fiyatta anlaşılır. 1 ayı geçkin bir süre sonunda yüksek maliyetler ve kötü sonuçlar ortaya çıkar. Sizin istediğiniz sonuç yerine web sitesini yapan kişinin istediği gibi olur. Paranız boşa gitmiştir. Yenisini yaptırma tekrar bir maliyet gerektiğinden dolayı web siteniz için ayırdığınız bütçe 2 katına çıkar. Web sitesi maliyetleri bu sayede tasarım ile artacaktır. Sonuçta yüksek maliyet yetersiz sonuç.

Web sitesi tasarımı maliyeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitesi Tasarımı İşletmenize Nasıl Kazandırır?

Web sitesi tasarımı kontrol altında olmayan bir hizmet olduğu için herkes tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Hem web sitesi tasarım firmaları için hem de web tasarım müşterileri için büyük bir dezavantajdır.

İşletmenizin web sitesi tasarımı ile daha çok kazanabilmeleri için doğru sayfaları tercih etmeleri ve bu tercihi kolaylaştırmak için web sitesi tasarımını kendi içinde yapabilecekleri uygulamalar kullanmalı.

Özetlersek işletme web sitesi tasarımı kendi bünyesi altında yaparak; hem maliyetlerden hem bilgi kirliliğinden kurtulmuş olur.

Sizde bu süreci başlatmakta geç kalmak istemiyorsanız web sitesi tasarım sürecine başlamak için hemen bize ulaşın.

Web Sitesi Tasarımı ve İçeriğini Nasıl Ekleyeceğim?

Web sitesi tasarımı yaparken Zerogle Bilişim’in size vereceği yönetici şifresi ile kendi temanızı ve sayfalarınızı oluşturabilirsiniz.

Yönetici Panelinde :

1 -) Kendinizin düzenleyebileceği içerikleri yönetebilirsiniz.
2 -) Bunlara ek olarak tasarladığınız temaları kişiselleştirebilirsiniz.
3 -) Yüzlerce sayfa oluşturabilirsiniz.
4 -) SeoController sayesinde SEO çalışmalarına para ödemezsiniz.
5 -) Dilediğiniz kadar ürün kataloğu oluşturabilirsiniz.
6 -) Yüzlerce eklenti sayesinde web sitenize fonksiyonlar ekleyebilirsiniz.
7 -) Sosyal medya bağlantıları vererek otomatik paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
8 -) İnsan kaynakları ve iletişim sayfası oluşturabilirsiniz.
9 -) GoogleMaps entegrasyonu sağlayabilirsiniz.
10 -) Ve daha fazlası...

Bütün bunları ve inanamayacağınız birçok özelliği  web site tasarımcısı olmadan yapabileceksiniz. Kendi yönetiminiz kendi elinizde olsun.

Web Site Tasarımı Yapan Kişi Kaçtı, Ulaşamıyorum Ne Yapmalıyım?

Firmamız bu sorunu yaşayan birçok müşteri ile karşılaşmaktadır. Yönetici hakları web sitesini yapan uzmanda olduğu için konu hakkında yapılabilecek bir şey yoktur. Bu durumla karşılaşılmaması için firmamız sitenizin yönetici haklarını tamamen size teslim etmektedir.