MENU

KATEGORİLER

E-ticaret siteniz ve online pazar yerlerindeki mağazalarınız ( n11,gittigidiyor,xml,eticaret,hepsiburada)  ile tam entegre çalışabilen Akıllı muhasebe programını geliştirdik. En büyük özelliği dışarıya bağımlı kalmadan hem işletmenizin muhasebe hesaplarını hem stok takibini hemde sanal mağazalarınızı tek noktadan yönetebilirsiniz. Ayrıca Özel XML entegrasyonu ile kendi özel e-ticaret yazılımınız ile entegre edebilirsiniz.

Standart Entegrasyon

Profesyonel Entegrasyon


N11 entegrasyon ile neler yapabilirsiniz;

N11 çoklu mağaza desteği ile birkaç mağaza açabilirsiniz. Siparişlerinizini takip edebilirve tek tuşla siparişi faturalayabilirsiniz. Bu sırada kargo veya sipariş fişi yazdırabilirsiniz. N11 mağaza stoğunu kolayca değiştirebilirsiniz. Eğer alt ürünleriniz var ise ter alt kırılımı ayrı ayrı güncelliyebileceksiniz. Stok fiyatını İndirim Oranı, İndirimli fiyat ve İndirim oranı şeklinde güncelliyebilirsiniz. Toplu fiyat güncelleme yapabilirsiniz.

XML entegrasyon ile neler yapabilirsiniz;

E ticaret siteniz var ise siparişlerinizi tek tuşla faturalıyabilirsiniz. Onelee özel XML entegrasyonu sayesinde kendi eticaret yazılımını entegre ederek sipariş takibi yapabilir stoklarınızı aktarabilirsiniz. Bu sayede Siparişi faturalayıp yazdırabilirsiniz. Ayrıca özel tasarım modülleri ile KARGO ve SİPARİŞ fişlerinizi kendi isteklerinize göre tasarlayıp yazdırabilirsiniz.

Hepsiburada entegrasyon ile neler yapabilirsiniz;

Ülkemizin en yaygın e ticaret platformlarından hepsiburada API sistemi ile çalışabilir entegre muhasebe yazılımıdır. Siparişleri tek tuşla faturalayabilirsiniz. Stok kontrollerini ve güncellemelerini kolayca yapabilirsiniz.

trendyol entegrasyon ile neler yapabilirsiniz;

Çoklu mağaza desteği ile birkaç mağaza açabilirsiniz. Siparişlerinizin teslimat ve sevk adresini ayrı ayrı görüntüler tek tuşla faturalayabilirsiniz. Bu sayede kargo veya sipariş fişi yazdırabilirsiniz. Kolay güncelleme ile stoğun miktarını ve hemen al fiyatını kolayca değiştirebilirsiniz. Toplu işlemler sayesinde fiyatlar üzerinde indirim veya zam uygulayabilirsiniz.