MENU

KATEGORİLER

Cep Telefonu Teknik Servis

Takip Programı

- Teklif Formu Oluşturma

- Servis Ücretlendirme formu (yedek parça işcilik vs.)

- Servis Kapsamı ( Onarım Yeri ) 

- Sigorta Kapsamı ( exper )

- Muhasebe kayıtlarını tutar.

- İnternet gerektirmez.

hemen indir

Cep Telefonu Teknik Servis Takip Programı Full

Günümüzde cep telefonları artık insanların birer parçası, yaşam alanı haline gelmiş durumdadır. Kocaman iş dünyaları, sektörler, bankalar ve sayamayacağımız daha birçok şey avucumuzun içine sığdı. Her insanın birer telefonu olduğunu ve telefonla geçirdiği zamanı hesaplarsak ortaya çıkan rakamların ne kadar şaşırtıcı olduğunu göreceğiz. Tabi bu kadar zaman harcanan bir teknolojik cihazın arada bir bozulup arıza vermesi normal bir durum olmaktadır.

Cep telefonu tamir onarımı yaptığınız bir iş yeriniz var ve birazda hareketli bir yapıya sahipse çoğu zaman işleri kontrol altında tutmakta zorlanacağız durumların ortaya çıkması kuvvetle muhtemeldir. İşte tam bu noktada size özel bir yazılım olan Onelee Cep Telefonu Teknik Servis Takip Programı’ nı kullanımınıza sunuyoruz.

Onelee Cep Telefonu Teknik Servis Takip Programı, servis noktasına gelen telefonların müşteri kabul kayıtlarından tutun da tahsilat durumuna kadar tüm süreçleri zahmetsizce yönetebileceğiniz bir sistemi kullanımınıza sunuyor.

Onelee Cep Telefonu Teknik Servis Takip Programı ile yapabileceğiniz bazı işlemleri şöyle özetleyelim:

 1. Teklif formu hazırlama: müşteriye ve cihazına özel arızaya göre teklif formu oluşturabilirsiniz.
 2. Ücretlendirme formu ( yedek parça – işçilik – vb): hazırlanan formu kalemler bazında fiyatlandırmaya dökebilirsiniz.
 3. Servis yeri ( onarım yeri ): servis işleminin nerede yapıldığını programa aktararak kayıt geçmişini detaylandırabilirsiniz.
 4. Sigorta kapsamı ( exper ): eğer sigorta kapsamında yapılıyorsa sigorta sürecini kontrol edebilirsiniz.
 5. Garanti kapsamı ( yapılan işe garanti verilmesi ): işlemleri garantili yapıyorsanız başlangıç bitiş tarihleri ve hangi parça veya işlemin garanti kapsamında olduğunu görüp yönetebilirsiniz.
 6. Müşteri onay kutucuğu: eğer bir web siteniz varsa müşteri yapılan işleme netten girip onay verebilir.
 7. Müşteri servis geçmişini görüntüleme: ihtiyaç duyulduğunda müşteriye daha evvel yapılan tüm işlemleri görme imkanı elde edebilirsiniz.
 8. Servis geçmişini görüntüleme: cihazın daha önce hangi işlemlere tabi tutulduğunu öğrenebilirsiniz.
 9. Servis kaydını faturalama: faturaya ihtiyaç duyulması durumunda tek tuşla işlemleri faturaya dönüştürebilirsiniz.
 10. Tasarlanabilir servis formu oluşturma: servis formu oluşturup tamirat sürecini yönetebilirsiniz. Bu formu istediğiniz bilgilerle ve tasarımla kendiniz donatabilirsiniz.
 11. Servis raporu oluşturma: yapılan işlemleri müşteriye sunmak üzere rapor formatına çevirebilirsiniz.
 12. Servis istatistikleri alma (aylık analizler vb ): haftalık, aylık ve yıllık şekilde servisin röntgeni niteliğinde olan ve mali durumunuzu görebileceğiniz istatistiklere erişebileceksiniz.
 13. Servis ücretinin müşteri hesabında borçlanması: yapılan işlemler doğrultusunda müşteri carisini borçlandırabilir ve alacak takibini cari üzerinden takip edebilirsiniz.
 14. Servis lokasyonlarını özelleştirebilirsiniz: servise girişi yapıldı, parça bekliyor, onarım aşamasında, müşteri onayı bekleniyor, telefon iadesi yapıldı, ücreti alındı, açık hesaplara taşındı şeklindeki süreç bilgilerini aşamalarıyla kontrol altında tutabilirsiniz.
 15. Özel tanımlı alanları özelleştirebilirsiniz: bunları örneklememiz gerekirse, IMEI numarası kaydı, Cihazın rengi, Batarya tipi, Sarj ucu yapısı, vb.

 

Ayrıca tüm bu işlemlerin yanında muhasebesel işlemleri de Onelee Cep Telefonu Teknik Servis Takip Programı ile takip edebileceksiniz. Ödemeler, tedarikçilere olan verecekler, veresiye durumu, satışların durumu, bankalar, kasa gibi takip gerektiren işlemleri de rahatlıkla yapabileceksiniz. Onelee Cep Telefonu Teknik Servis Takip Programı, cep telefonu servisleri için en ideal takip ve işletim programıdır.