MENU

KATEGORİLER

Teklif ve Sipariş

Takip Programı

- Satın Alma İşlemleri

- Teklif İşlemleri

- Stok Takibi

- Hizmet Bedeli Hesaplama

- Fatura ,İrsaliye ,Satış ,Servis, İşlemlerin Entegresi

- ve sayamadığımız bir çok özelikler

hemen indir

Sipariş üzerine çalışan veya özellikle anahtar teslim işler yapan işletmelerin karşılaştığı en büyük zorluklardan birisi, teklif hazırlama ve teklifte verilen ürünlerin yeterli miktarda olup olmaması ile birlikte tahsilâtlarının kontrol altında tutulmasıdır. Tabii ki burada esas amaç karlılığı düşürmemek/işten zarar etmemektir.

Teklif usulü çalışan işletmelerde müşteri ile ilk görüşmeden sonra ortaya çıkan aşamaların basit, anlaşılır, net ve analize açık bir şekilde ortaya konulabilmesi için özel tasarlanan Onelee Teklif Ve Sipariş Takip Programı, hem siparişin kesinleşmesi, hem o siparişte kullanılacak malzemelerin temini ve maliyet analizi, hem de tahsilâtını sizi daha fazla yormadan analitik bir şekilde size sunan bir programdır.

Teklifin siparişe dönüşmesi sonrası ortaya yeni bazı değişkenler çıkacaktır. Kredi kartı komisyonları bunlardan birisidir. Burada yanlış hesap yapılması olasılığı yüksektir ve sürekli başımıza gelme ihtimali olan bir olaydır. Bunu Onelee programı sayesinde rahatlıkla aşmak mümkündür. İster komisyonlu ister komisyonsuz kredi kartı ödemelerini taksitli veya taksitsiz olarak hesaplamayı dilediğiniz şekilde yapmayı, program sizin inisiyatifinize bırakıyor ve şu iki sorunun cevabını size doğru şekilde veriyor.

 1. 1000 lira kredi kartı çektirdiğimde banka hesabıma ne kadar yatar?
 2. Hesabıma 1000 lira geçmesi için kredi kartından ne kadar çekmeliyim?

Ortaya çıkacak bir diğer değişken ise, maliyet ve karlılık analizidir. Bu programda en çok kullanacağınız ve programın en değerli kısımlarından biridir. Bu özellik size, yapmış olduğunuz satın almanın maliyetini sunarak belirlemiş olduğunuz karlılığın ortaya çıkmasını sağlayan ve bunu rahatlıkla analiz etmenize olanak sağlayan taraftır. Burada aşağıdaki işlemleri çok kolay şekilde yapabileceksiniz.

 1. Satın alma işlemini aktarabilirsiniz. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra, alımını yaptığınız ürün her ne olursa olsun stok kartı şeklinde sisteme özellikleriyle birlikte ekleyebilir ve ihtiyaç duyulduğunda hem nicelik hem nitelik cinsinden analiz edebilirsiniz.
 2.  Stokunuzda bulunan ürünleri ekleyebilirsiniz. Stoklarda var olan veya elde bulunan ürünleri stok kartlarına aktarabilir, ambar durumlarını kontrol altında tutabilirsiniz.
 3. Hizmet bedellerini ekleyebilirsiniz. Sadece ürün değil hizmet stok kartı da oluşturup bedelleriyle birlikte sisteme ekleyerek ortaya çıkan bedellerin hesabını ve yansıtması işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.
 4. Fatura, irsaliye, Satış, Servis işlemlerine entegre aktarabilirsiniz.

Teklif hazırlamak için kullanılacak formun tasarım yapısı da tamamen sizin görsel anlayışınız doğrultusunda ve teknik şartname durumuna göre tercihiniz doğrultusundadır.

Kısaca hız ve işlem doğruluğu için teklif usulü çalışan işletmelere Onelee Teklif Ve Sipariş Takip Programını teklif ediyoruz.


Siparişinizin bir miktarını tamamlayın.

 

Almış olduğunuz siparişin sadece bir kısmını satışa çevirebilirsiniz. Sepet özelliği sayesinde sipariş içerisinden istediğiniz miktarda ürün seçebilir ve faturaya veya irsaliye ye aktarabilirsiniz.


Kredi Kartı Taksit Komisyon Hesaplama

İşletmelerin en çok kafasını karıştıran sorunu ortadan kaldırıyoruz. Taksit hesabı yaparken yanlış hesaplamalardan doğan zararı artık yapmayacaksınız. ister komisyon dahil ister komisyon hariç siz nasıl isterseniz öyle hesaplayın. Örneğin müşterinizden 1000 lira para çekeceksiniz.

 1. 1000 lira kredi kartı çektirdiğimde banka hesabıma ne kadar yatar.
 2. Hesabıma 1000 lira geçmesi için kredi kartından ne kadar çekmeliyim

Satış analizi veya kar hesaplama

 

Aslında en çok kullanacağınız özelliklerden biridir. Yapmış olduğunuz satın alma işlemini analiz ederek sizin belirlediğiniz kar oranında satışa çevirme işlemini yapar.

 1. Satınalma işlemini aktarabilirsiniz
 2. Stoğunuzda bulunan ürünleri ekleyebilirsiniz.
 3. Hizmet bedellerini ekleyebilirsiniz.
 4. Fatura, irsaliye,Satış,Servis işlemlerine entegre aktarabilirsiniz.