MENU

KATEGORİLER

Markanıza ait bir uygulamayla işinizi büyütün.

Web sitenizin ziyaretçileri, akıllı telefonları ve tablet bilgisayarlarında daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu ara yüze ihtiyaç duyarlar. Bu sayede özellikle son yıllarda akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile birlikte dizüstü ve masaüstü bilgisayarların internet tarayıcılarında görüntülenen web sitelerinin mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanması önemli hale geldi.

One Gong Bildirici Uygulaması

One Gong uygulamasının amacı online pazar yerlerindeki mağazalarınıza gelen siparişleri ve soruları size bildirmektir. Geliştirmiş olduğumuz bu uygulamayı inceliyerek neler yapabileceğimizi keşfedersiniz. Uygulamalarımızı  son derece stabil ve kararlı yapıyoruz. Kullanıc dostu menüler ve yapılar ile uygulamanızı müşterileriniz çok sevecektir. Bu sayede geri silme ve kötü yorum alma olasılığı birhayli düşük olacaktır.

Mobil uygulama ile neler yapılabilirsiniz ?

  • Mobil uygulama sayesinde şirket tanıtımlarını ve satış yeteneklerini arttıracak yazılımlar geliştirebilir, böylece müşterileriniz ile ilişkilerinizi daha da sağlamlaştırıp her iki taraf için de daha karlı hale getirebilirsiniz.
  • Mobil dergi ve haber uygulamaları geliştirebilirsiniz.
  • Mobil uygulama sayesinde çalışanlarınızın sahada teklif hazırlayabilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Ürün tanıtım desteği için ürünlerinizi daha da belirginleştiren uyglama geliştirebilirsiniz.
  • Müşterilerinize oldukça cazip gelecek uygulamalardan biri olarak, onlara kendi hesaplarına kolaylıkla erişip bilgilerini görüntüleyebilme, talimatlar verebilme imkanını sağlayabilirsiniz.
  • ve daha fazlası

Projenizden Bize Bahsedin.