MENU

KATEGORİLER

Onelee sektörel muhasebe programı

eFatura & eArşiv

- Satış Faturası

- Tevkifatı Fatura

- Kamu Faturası

- Servis Faturası

- eTicaret Faturası

-Ömür boyu kullanım

Hemen kullanmaya başla 0850 420 00 81

Onelee sektörel muhasebe programı ile tüm e-fatura süreçlerini kontrol altına almışsınız demektir. Sektörünüz ne olursa olsun; akıllı yönetilebilir modülleri sayesinde sektörünüze tam uyum sağlayarak efatura kesmenizi kolaylaştırır. Bu sayede ek programlara ihtiyaç duyulmayacaktır. eFatura kesme süreçlerinde bazı sektörlere örnek verelim.

  1. Oto yedek parça sektörü 
  2. Oto servis sektörü
  3. Online pazar yerlerinde satış yapanlar
  4. ÖTV li satış yapanlar
  5. Kamu faturası kesenler
  6. Perakende satıcılar
  7. Elektronik servisleri
  8. Oto Lastikçiler
  9. Ve sayamadığımız birçok sektör.

Entegratör

Dijital Planet

Tam entegre eDönüşüm

Tam entegre çalışan eDönüşüm ile elektronik faturalarınızı program üzerinden yönebileceksiniz. Stoktan faturalamaya kadar tüm süreçleri Onelee Sektörel Muhasebe programı üzerinden yapabilirsiniz. Ordan oraya, şurdan şuraya aktarım ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Tek bir programdan yöneteceğinizden dolayı bütçenizde yorulmayacaktır. Panel parası, yıllık bedel, geçiş ücreti gibi ücretleride ödemeyeceksiniz. Her yerden karlı olacaksınız. Her türlü fatura tipine uyumlu olduğundan esnaf, şirket, kurum,kişi farketmeksizin faturalama sürecini kolayca yapabileceksiniz. Hemen altta kullanım sektörleri gibi örneklere bakarak daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.


Desteklenen Sektörler

ESNAFLAR
ŞİRKETLER
SANAYİCİLER
&ÜRETİCİLER
SERVİSLER
PERAKENDECİLER
TOPTANCILAR
TEKSTİLCİLER
VE
TÜM KOBİLER

Muhasebe süreçleri

Onelee Sektörel Muhasebe programı kullanmaya başladığınızda tüm finans süreçlerinizin ne kadar kolay ve anlamlı olduğunu canı gönülden  hissedeceksiniz. Geçmişteki kullandığınız yazılımlar ile ne kadar zaman ve bütçe kaybettiğinizi anladığınızda bir miktar üzülsenizde Onelee Sektörel Muhasebe programı kullanmaya başlamanız ile bu üzüntüyü kolayca atacaksınız. İşinize hitap eden tüm modüller sayesinde her işinize çözen bir ekran olduğunu göreceksiniz. Ayrıca destek ekibimizle tanıştığınızda tüm problemleri bir ailenin bir parçasıymışcasına kolayca çözebileceksiniz. Geliştirilebilir yazılım altyapısı ile yeni modüller geliştirilmesini talep edebileceksiniz. 


Desteklenen Fatura Tipleri

KAMU FATURASI
TEVKIFATLI FATURA
HARCA BİRIMI SEÇİMİ
SERVİS FATURASI
İŞÇİLİK FATURASI

Oto servis sektörü

Bilindiği üzere oto servisleri eFatura veya eArşiv fatura keser iken bazı özellikli faturaları ilave etmeleri gerekmektedir. Örneğin kamu faturası keser iken harcama birimi seçmeleri, tevkifatlı fatura keser iken talep edilen tevkifat kodu ve oranı girilmesi gerekmektedir. Bu ve benzeri durumlarda onelee sektörel muhasabe programı ile talep edilen faturayı eksiksiz kesme olanağı sağlanmıştır. Ayrıca servis formundan doğrudan faturayı kestiğinizde araca ait plakakm, şase numarası vb bilgiler faturaya otomatik eklenebilir.


Desteklenen mağazalar

n11.com
hepsiburada.com
trendyol.com
gittigidiyor.com
oneticaret.com

Online pazar yerleri

Online pazar yerlerinde mağazalarınız var ve satış yapıyorsunuz. Hem muhasebe hesaplarınızı, hem perakende veya toptan satışlarınız hemde online pazar yerlerinden gelen siparişleri doğrudan faturalandırmak istiyorsanız aradığınızı buldunuz demektir. Onelee sektörel muhasebe programı entegrasyon sürümü ile tüm muhasebe ve fatura ve efatura süreçlerinizi tek program üzerinden yapabileceksiniz. Online pazar yerlerinden gelen siparişleri faturalandırma işleminde siparişin fatura bilgileri doğrudan aktarıldığı için efatura veya eArşiv gönderimine hazır olur. Tek tuş ile faturanızı gibe gönderir ve sizi iş yükünden sizi kurtarır. Her mağazadan gelen faturaya dilerseniz kargo barkodunu ekleyerek kargo fişi çıkarmanıza gerek kalmaz. Her kesilen faturanın ardından stoklarınız otomatik senkronize olduğundan stoklarınızdan düşer ve diğer mağazalarınız ile senkronize stokları eşitler.