MENU

KATEGORİLER

Bilgisayar teknik servis takip programı

Bilgisayar teknik servisleri için üretilmiştir. Program ile servisinize gelen bilgisayarları,laptopları veya tabletleri kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca tamirde kullanılan parçalar veya yapılan teknik servis işlemleri de kayıt altına alır.

Devamı

Cep telefonu teknik servis takip programı

Cep telefonu teknik servisleri için üretilmiştir. Program ile servisinize gelen cep telefonlarını veya tabletleri kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca tamirde kullanılan parçaları veya yapılan teknik servis işlemlerinide kayıt altına alır. Tüm bunların yanında muhasebe işlemlerinizide gerçekleştirebilirsiniz.

Devamı

Oto servis takip programı

Otomobil servisleri için üretilmiştir. Servis Programı ile Servisinize gelen araçların kayıtlarını tutabilir, Araçlara kullanılan malzeme ile yapılan teknik işlemleri kayıt altına alabilirsiniz. Tüm bunların yanında muhasebe işlemlerinizide gerçekleştirebilirsiniz.

Devamı

Oto yedek parça satış programı

Otomotiv yedek parça sektörü için üretilmiştir. Özellikle son zamanlarda ülkemizde artan araç çeşidi ve üretici sayısı bu karmaşayı artırmaktadır. Dolayısıyla yedek parça satıcılarının bu karmaşayı aşmaya yarayacak sistem ihtiyacı da artmaktadır. Oto yedek parçası satan işletmeler için özel geliştirilen Onelee Oto Yedek Parça Satış Programı tam da bu karmaşadan başarıyla ve kazanarak çıkmak için tasarlanmış ve siz yedek parçacıların kullanımına sunulmuştur.

Devamı

Perakende satış programı

Perakende müşterisi olan işletmeler için geliştirilmiş kullanımı kolay bir perakende satış programıdır. Hediyelik eşya, bahçe malzemeleri, sağlık, gıda, market, büfe, mücevher, spor malzemeleri gibi farklı iş kollarında kullanılmaktadır.

Devamı

Teklif ve Sipariş Takip Programı

Onelee Teklif Sipariş Takip Programı ile tekliflerinizi ve siparişlerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Satış öncesi sipariş sürecinin doğru ve etkin bir şekilde yönetilmesini sağlar. Yoğun bir şekilde teklif hazırlayan işletmelerin işini oldukça basite indirgeyecektir.

Devamı

Perde Satış Programı

Perde ve dekorasyon işi ile uğraşan işletmelerin sıkça karşılaştıkları gruplama sorununu ortadan kaldırdık. Satış gruplama sayesinde satışını yaptığınız her bir ürünün hangi odalara montaj edileceğini artık kolayca seçebileceksiniz. Aynı zamanda her bir odanın satış tutarlarını ayrı ayrı görebilir ve tasarlanabilir çıktılar sayesinde de yazdırabileceksiniz.

Devamı

Motorsiklet Servis Programı

Bir motosiklet servisiniz var ve birazda hareketli bir yapıya sahipse çoğu zaman işleri kontrol altında tutmakta zorlanacağız durumların ortaya çıkması kuvvetle muhtemeldir. İşte tam bu noktada size özel bir yazılım olan Onelee Motosiklet Servisleri İçin Servis Programı’ nı kullanımınıza sunuyoruz.

Devamı

Restorant Adisyon Programı

İhtiyacınız olan, adisyon kesme, sipariş işleme, paket servis işleme, reçete oluşturma, stok takibi, sipariş takibi… Tüm bu işlemleri ihtiyaç duyduğunuz anda en kısa sürede halletme olanağını bu program size sunmakta. Ayrıca işlemlerin muhasebe kayıtlarına dökülmesi, tedarikçilerle olan işlemler, banka işlemlerini kontrol edebileceğiniz Restoran Adisyon Programı; yıl sonu analiz işlemlerine de planlama yapmanız ve karar vermenizde etkili rol oynayacak analiz verilerini ve raporları da size sunmaktadır.

Devamı