MENU

KATEGORİLER

E-Ticaretten fazlasını istiyor iseniz doğru yerdesiniz.

Bir e-ticaretten daha fazla çözümler ve hizmetler sunuyoruz. Onelee eticaret yönetim paneli ile sadece eTicaret değil tamamiyle bir web siteside oluşturabilirsiniz. Diğer eTicaret siteleri sadece ürün odaklı olurken Onelee ile hem web sitesi hem eticaret sitesi hemde etahsilat sitesi oluşturabilirsiniz.

İşinizi E-Ticarete Taşımanın Vakti Gelmedimi ?

Yaptığınız başvuruları ilgili birim ekip arkadaşları tarafınca incelenip en kısa sürede ulaşım sağmalamız durumunda siz değerli müşterilerimize bilgilendirme yapılacaktır

Xml Yönetimi

Tedarikçiden alınan ürünlerin direkt olarak e-ticaret sitesi ile pazaryeri mağazalarında tek seferde toplu olarak listelenmesi ve tedarikçilerin ürün listelerinde değişiklik yaptıkları durumlarda ürün bilgilerini teker teker güncellemek yerine XML entegrasyonu.

Ödeme Sistemleri

E-ticaret altyapısı tüm bankalar ile entegreli bir şekilde çalışır. Ödeme sistemleri üzerinden hemen ödeme almaya başlamanızı sağlar.

Kargo Kuralları

Kargo kampanyaları, sepette kargo kampanyası,Kargo takip sistemi oluşturabileceğiniz bir modüldür.

Kaçış Yöntemi

Kaçış yöntemi nedir ? kaçış yöntemi eklediğiniz ürünler pasif hale geldiginde sayfa başlığı aktif olarak gözükmektedir ve ödeme esnasında vazgeçenlerin ekrandan daha ayrıntılı bir şekilde görmeni listelemektedir.

301 Yönlendirme

301 yönlendirme işlemi, arama motorlarına bir sayfanın kalıcı olarak başka bir sayfaya taşındığını ve yeni sayfayı dizine eklemelerini bildirmek için kullanılan bir komuttur. İhtiyaçlarınıza göre 301 yönlendirmesi yapabileceğiniz çeşitli yöntemler vardır

Vazgeçenler

Onelee eTicaret satınalma sırasında vazgeçen müşterileri veri tabanında saklar. Bu sayede kendinizi geliştirmeniz adına neden vazgeçtiklerini öğrenebilirsiniz.

Mail yönetimi

Müşterilerinize toplu veya kendi belirleyeceğiniz filtre ile mail gönderebilirsiniz. Gönderilen maillerin iletilme okunma gibi takibini yapabilir ve grafik görünümleri ile takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Script & Css

Eğer kendi özel script ve Css tanımlamalarınız var ise oluşturduğunuz kod bloklarını ekleme yapabileceğiniz bir modül oluşturulmuştur.

Modüller Sayfa Oluşturma

Yüklemek istediğiniz modülleri dilediğiniz gibi yerleştirip düzenleyebilirsiniz ve bir çok daha özellikleriyle tasarımınıza canlılık verin.

Keyifli yönetim paneli

Onelee eTicaret paneli gerek yönetim paneli gerek onegong mobil uygulaması ile gelen siparişleri veya soruları size anlık olarak bildir. Bu sayede gözünüz sürekli panelde olmaz.

Sayfalar inşaa edin

En büyük iddamız onelee eticaret yönetim panelini çok rahat kullanmanızdır. Satır ve sütun ekleyerek kendi sayfalarınızı oluşturacağınız inşaa modülü sayesinde çok kolay sayfalar ekleyebilirsiniz.

Muhasebe süreçleri

Onelee Muhasebe Entegrasyon modülü ile tam entegre çalışarak sipariş ve stok süreçlerini eticaret yönetim paneline girmeden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ek bir entegrasyon yazılımına ihtiyaç duymazsınız.

İş yönetimi

Yönetici ve kullanıcılar birbirlerine görevler verebilir ve gözlemciler tarafıntan takibi sağlanabilir.

Mesajlaşma

Kullanıcılar kendi aralarında mesaj uygulaması ile birbirleri ile konuşabilir. Mesajlar veya resimler gönderebilir.

İletişim formları

İletişim formları oluşturarak müşteri kitlenizden doldurmanızı istediğiniz formları dizayn edebilirsiniz. Örneğin iş başvuru formu, Servis talep formu vb.

Destek yönetimi

Müşterilerinize sunacağınız soru veya cevaplardan oluşan destek sisteminizi oluşturabilirsiniz.

Blog

Müşterilerinize yayınlayacağınız haber bilgi vebenzeri makaleleri paylaşabileceğiniz bir yapı olup web sitenizin her bir yerine entegre edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum almak istediğiniz bir sayfa veya blog var ise yorum eklentisini kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar

Kullanıcılar oluşturup her bir kullanıcıya yetki tanımlamaları yapabilirsiniz.

Google

Google api entegrasyonu ile web sitenize haritalar analystic gibi bileşenleri entegre edebilirsiniz.

Dil desteği

Çoklu dil desteği sayesinde her bir dil için ayrı ayrı web siteleri oluşturabilirsiniz.

Oan TV

Oan Tv modülü ile müşterilerinize özel hediye yayını başlatabilirsiniz.

Süreli ürün

Ürünlerinize özel bir fiyat ile süreli satışa açabilirsiniz.

Ürün soruları

Müşterileriniz ürünler hakkındaki soruları tarafınıza direk ürün üzerinden sorabilirler.

Paylaşılan sepet

Sepete bazı ürünleri atan bir müşteri başka bir arkadaşına sepeti doğrudan paylaşabilir. Bu sayede sepet direk diğer müşteriye iletilmiş olur.

Üyeliksiz alışveriş

Doğrudan üye olmadan alış veriş yapılabilir. Eğer müşteriniz üye girişi ile sonradan kayıt olur ise geçmiş siparişler otomatik sipariş geçmişine aktarılır.

Api yönetimi

Kendi muhasebe sisteminize aktarım yapabilmeniz veya stokları kendi geliştirdiğin uygulamanızdan yönetebilmeniz için geliştirilmiş bir api sistemidir. Onelee geliştirici sitesinden dökümana erişebilirsiniz.


Bizimle doğrudan iletişime geçin

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları tahsilat ve diğer birçok hizmetlerimiz ile, Ürün yükleme , kategori oluşturma ve daha fazlası artık kolay değil daha çok kolay. Verdiğimiz hizmetin sonuna kadar arkasında durma sözü vermekle birlikte çalışma ekiplerimiz size ne hızlı şekilde servis hizmeti sunmaktadır..

0850 420 00 81

Başvuru Formu