E-Ticaret Sitenizi Oluşturun

İnternetten E-Ticarete Tüm Ürünlerinizi Ekleyip Hemen Satışa Başlayın.

Artık Daha Hızlı ve Güvenli Gün İçinde Teslimat

Ücretsiz Demo

E-Ticaret'e Başlamanın Tam Vakti İşinizi Büyütün..

Anahtar Teslim Çözümler

 

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları tahsilat  ve diğer birçok hizmet size verilen hizmetleri arasında.

Kolay E-ticaret Yönetimi

 

Ürün yükleme , kategori oluşturma , marka işlemleri etiket ve daha fazlası artık daha da çok kolay.

7/24 Teknik Destek

 

Verdiğimiz hizmetin sonuna kadar arkasında durma sözü veriyoruz çalışma ekiplerimiz size ne hızlı şekilde teknik servis hizmeti sunmaktayız.


Entegrasyon ve Ödeme Sistemleri

bir e-ticaretten daha fazla çözümler ve hizmetler ile işimize değer katıyoruz.


Xml Yönetimi

 

Tedarikçiden alınan ürünlerin direkt olarak e-ticaret sitesi ile pazaryeri mağazalarında tek seferde toplu olarak listelenmesi ve tedarikçilerin ürün listelerinde değişiklik yaptıkları durumlarda ürün bilgilerini teker teker güncellemek yerine XML entegrasyonu.

Ödeme Sistemleri

 

E-ticaret altyapısı tüm bankalar ile entegreli bir şekilde çalışır. Ödeme sistemleri üzerinden hemen ödeme almaya başlamanızı sağlar.

Kargo Entegrasyonu

 

Kargo ürünlerinizi daha hızlı bir şekilde kontrol etmenizi sağlar bu entegrasyon sayesinde zamandan daha ileriye ulaşmak artık mümkün.


Kaçış Yöntemi

 

Kaçış yöntemi nedir ? kaçış yöntemi eklediğiniz ürünler pasif hale geldiginde sayfa başlığı aktif olarak gözükmektedir ve ödeme esnasında vazgeçenlerin ekrandan daha ayrıntılı bir şekilde görmeni listelemektedir.

301 Yönlendirme

 

301 yönlendirme işlemi, arama motorlarına bir sayfanın kalıcı olarak başka bir sayfaya taşındığını ve yeni sayfayı dizine eklemelerini bildirmek için kullanılan bir komuttur. İhtiyaçlarınıza göre 301 yönlendirmesi yapabileceğiniz çeşitli yöntemler vardır

Modüller Sayfa Oluşturma

 

Yüklemek istediğiniz modülleri dilediğiniz gibi yerleştirip düzenleyebilirsiniz ve bir çok daha özellikleriyle tasarımınıza canlılık verin.


İşinizi E-Ticarete Taşımanın Vakti Gelmedimi ?

E-Ticaret Destek Hattı 

 

0 850 420 00 81

Ücretsiz Başvuru Formu


Not:Yaptığınız başvuruları ilgili birim ekip arkadaşları tarafınca incelenip en kısa sürede ulaşım sağmalamız durumunda siz değerli müşterilerimize bilgilendirme yapılacaktır.Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. ZEROGLE