Ağ çözümleri sağlamada müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapısı firma ihtiyaçları göz önüne alınarak ileriye dönük tasarımlar ile çözümler üretiyoruz. Network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.

Network cihazlarının kurulumu

Her türlü network cihazı hızlı ve kolay bir şekilde temin edilir. Cihazların kurulumunu uzman personelimiz tarafından yapırlır ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

Network hızlandırma işlemi

Uzman teknisyenlerimizin yerinde tesbitleri ile ağın maksimum düzeyde hızlı olması için uygulamalarda maliyetin göz önünde tutulması bizim için önemlidir. Sistemi karmaşıklaştırmadan ve ekipman giderlerini yükseltmeden kullanıcı verimliliğini arttırmak için en uygun optimizasyon sağlanır.

Network yönetimi

Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar, ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur. Ağ analizinde güncelleme ve güvenlik, yeni teknolojilerin sistemde uygulanması, sistemin risk olasılığını aşağı çekerken performansı arttırır.

Wireless Network ( Kablosuz Ağ )

Herhangi bir karasal bağlantıya ihtiyaç duymadan data, ses ve görüntü iletiminde yüksek hızlarda performans sağlayan kablosuz ağ hizmetlerimiz, birbirleriyle aynı lokasyonda olmayan çalışma gruplarını entegre etmede en etkili çözümleri sunar.