MENU

KATEGORİLER

Onelee Muhasebe Programı kullanıyorsanız bazı işlemleri yapmak Sanal Asistan LEE ile çok daha kolay.

Sanal Asistan LEE’ ye yapmak istediğinizi söyleyin ve arkanıza yaslanın. O sizin yerinize yapmak istediğinizi yapsın veya işlemi tek tuşla yapabilecek şekle getirsin. Diğer yazılım veya paket programlarda basit bir işlem için birkaç işlem yapmanız gerekirken Sanal Asistan LEE ile bu işlemi tek cümlede yapabiliyorsunuz. Örneğin nakit tahsilat yaptınız ve bunu programa gireceksiniz. Yapmanız gereken şey müşterinin adını girerek “nakit tahsilat 1000” yazmak. Sanal Asistan LEE yapacağınız işlemi otomatik yaparak onayınıza sunar. Bu ve buna benzer işlemleri Sanal Asistan LEE ile yaptıkça yaşayacağınız şaşkınlığı görebiliyoruz.

Sanal Asistan LEE ile yapabileceğiniz birkaç işlemi burada göstermek istiyoruz. Kasanın durumunu merak ettiniz. “lee kasa bakiyesi” dediğiniz zaman kasanın anlık durumu hemen gözünüzün önüne gelecektir.

“Lee Dolar ne kadar” dediğinizde ise 1 Dolar’ ın o günkü karşılığını TL cinsinden size verecektir.

Sabah geldiniz ve masanıza oturdunuz. Genel durumu görmek istediniz. “Lee nasılsın?” dediniz. Lee size muhtemel şu cevapları verecektir: “Süper. Bir adet evrak tahsilatı var. Çek senet listesini açmamı ister misiniz?” veya “ Fena değil. 1 adet evrak ödemesi var. Kasa ve banka bakiyeleri ödemeyi karşılıyor. Çek senet listesini açmamı ister misiniz?” ya da “Durum iyi değil. 1 adet evrak ödemesi var. Kasa ve banka bakiyeleri ödemeyi karşılamıyor. Hava tahmin raporunu açmamı ister misiniz?”. Sanal Asistan LEE tamamen işinizi kolaylaştırmak için tasarlanan ve kullanımınıza sunulan sanal ve akıllı bir uygulamadır. Yapabilecekleri bunlarla da sınırlı kalmayıp size şu alanlarda da kolaylık sunmaktadır:

1 -) “müşteri ismi ”: işlem ekle penceresi gelir.
2 -) “müşteri ismi nakit tahsilat”: Tahsilat ekranı açılır ve müşteri seçilmiş olur.
3 -) “müşteri ismi 1250 tl nakit tahsilât”: Tüm tahsilat işlemleri açılır ve size sadece kaydet butonuna basmak kalır. Kısa yol tuşu : [ F2 ].
4 -) Ürünün barkod numarasını okutabilirsiniz. Ürün sepete alınır ve ne yapmak istediğiniz sorulur.
5 -) “Lee fatura”: “Alış faturası mı? Satış faturası mı?” diye seçenek açılır.

Bunun yanında Sanal Asistan LEE muhabbete de açıktır. Mesela yönelteceğiniz bazı sorulara örnekler verelim.

“Lee nerelisin?” : “ nereli olduğum hakkında bir fikrim yok fakat Nevşehirli olmadığım kesin.”

“Lee akşam yemekte ne var?” : “Ben bilmem eşin bilir.”

“Lee kaç yaşındasın?” : “Yaptığınız işlemlere bakılırsa yetişkin birisiniz.”

Sanal Asistan LEE özelliği ile Onelee Muhasebe Programı’ nın bir muhasebe programından çok daha fazlası olmasına şahit olacak, doya doya keyfini süreceksiniz.


Sen Kimsin

Lee Kasa Bakiyesi

Lee Dolar Nekadar

Nasılsın sorusuna Lee

Birazda Muhabbet

Lee nerelisin

Lee akşam yemekte ne var

Lee kaç yaşındasın

 

Muhabbettin yanı sıra birazda işlemler hakkında neler yapabileceklerimize bakalım. Yağmak istediğiniz işlemi bir cümle ile oluşturabiliriz. Yapabileceklerimizden bir kaç örnek:

1 -) “müşteri ismi ” Bu sayede işlem ekle penceresi gelir
2 -) “müşteri ismi nakit tahsilat” Tahsilat ekranı açılır müsteri seçilmiş olur
3 -) “müşteri ismi 1250 tl nakit tahsilat” Tüm tahsilat işlemi açılır ve size sadece kaydet butonuna basmak kalır. Kısayol tuşu : [ F2 ]
4 -) Ürünün barkod numarasını okutabilirsiniz. Ürün sepete alınır ve ne yapmak istediğiniz sorulur.
5 -) “Lee fatura” sorusuna Alış faturası mı? Satış faturası mı? diye seçenek açılır