Günümüzde, online satış artık apayrı bir sektör apayrı bir Pazar haline gelmiştir.  Bunun temelinde yatan sebep ise, insanların mağaza dolaşmaya vakit ayırmak istememesi, satış personeli ile yüzleşmek istememesi, ya da artık bu işlemleri vakit ve enerji harcamadan halletmek istemeleri olabilir.

Ülkemizde İnternetten satışın geçmişi çok eskilere dayanmasa da son yıllarda hızla gelişerek yükselen trendleri tamamen yakalamış durumdadır. Bu da göstermektedir ki bir işletme ürünleri internetten de satmaya bir noktada mecbur kalmaktadır. Aslında bakıldığında personel, depo, stok vb maliyetleri olmayan bir satış mecrasıdır. Hem de pazarlık konusunun sıfır olduğu bir ortam… çekici değil mi?

Kullanılan stok yönetim veya muhasebe programlarının, internet üzerinden yapılan satışlara elverişli olmaması, işletmelerin iş yükünü hayli artırmakta, ekstra maliyetlere katlanmak zorunda bırakmaktadır. Özellikle online satış yerleri ile tam veya hiç entegre olamayan programlar, işletmelerin sadece mağaza içi işlemlerini tasarımları doğrultusunda kısıtlı olarak yerine getirebilmektedirler. ONELEE AKILLI MUHASEBE PROGRAMI İLE GİTTİGİDİYOR ENTEGRASYON özelliği ile bu zorlukların tamamen üstesinden gelebileceksiniz. Tüm işlemlerinizi tek bir yerde toplamak, hızınıza hız katacak. ONELEE AKILLI MUHASEBE PROGRAMI İLE GİTTİGİDİYOR ENTEGRASYON özelliği, Onelee programında bulunan stoklarınızı gitti gidiyor üzerinde satışa çıkarmanıza yarar. Ürün bilgilerini, stoklarını, fiyatlarını, ürün açıklamalarını ve ürünle ilgili daha pek çok detayı güncellemenize olanak sağlar. Gelen siparişlerinizi otomatik olarak satışa çevirir ve faturalar. Bu sayede mağaza stoklarınız ile gitti gidiyor stoklarınız eş zamanlı olarak düşer.

Hemen indir

Bu entegrasyon özelliği ile yapabileceklerinizi birkaç öne çıkan faydası ile anlatmaya çalışırsak;

 1. Çoklu mağaza desteği ile birkaç mağaza açabilirsiniz:
  Eğer birden fazla online mağazanız varsa veya olmak durumundaysa, çoklu mağaza seçeneği kullanılarak tüm işlemleri basit bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm mağazalarınızın durumunu ayrı ayrı ve bütünleşik şekilde izleyebilirsiniz.
 2. Siparişlerini takip edebilirsiniz: 
  Siparişlerinizi Onelee üzerinden takip edebilir, anlık şekilde durumunu görebilirsiniz.
 3. Siparişlerini teslimat ve sevk adresini ayrı ayrı görüntülersiniz: 
  Siparişlerinizin adres ve sevk durumunu tek tek görerek kargaşaya mahal vermeyecek şekilde aksiyon alırsınız.
 4. Siparişlerini tek tuşla faturalayabilirsiniz: 
  Alınan ve sevke hazır siparişlerin faturasını tek tuşla kesebilir ve zaman kazanabilirsiniz.
 5. Kargo veya sipariş fişi yazdırabilirsiniz: 
  Sevke gidecek ürüne ait ihtiyaç duyulan sevk evraklarını oluşturup ayrı ayrı zaman harcamazsınız.
 6. Mağaza stokunu kolayca değiştirebilirsiniz: 
  Mağazanızda bulunan stok miktarını kolayca değiştirebilir ve tek seferde iki işlemi birden yapmış olursunuz.
 7. Mağaza stok fiyatını güncelleyebilirsiniz:
  Bir ürüne ait fiyatı sistemde değiştirdiğinizde otomatik olarak mağazada da değiştiğini göreceksiniz.
 8. 3lü fatura yazdırabilirsiniz: 
  Akıllı fatura ekranından üç nüsha kesilecek fatura için ayrı ayrı zaman harcamak yerine tek seferde üç fatura nüshasını elde edebilirsiniz.
 9. Tüm muhasebe işlemlerinizi bu program üzerinden yapabilirsiniz: 
  Mağazalarınıza ait muhasebe işlemlerinin tamamını bu akıllı sistem üzerinden yürütebilirsiniz.