MENU

KATEGORİLER

Restorant

Adisyon Programı

- Stok Takibi

- Adisyon Kesme

- Muhasebe İşlemleri

- Paket Servis Takibi

- Raporlama

- ve sayamadığımız bir çok özellikler

hemen indir

Eğer bir cafe, restoran veya pastane gibi bir işletme sahibiyseniz işlerin hiç de dışarıdan göründüğü gibi olmadığını, sanıldığından çok daha karmaşık ve detaylı olduğunu biliyoruz.

İşte bu karmaşada sizlere yardımcı olması ve işlerinizi kolaylaştırması için Onelee Restoran Adisyon Programı’ nı geliştirdik.

Onelee Restoran Adisyon Programı sayesinde kesilecek olan adisyonlardan tutun da malzeme planlamaya kadar birçok işi rahatlıkla halledebileceksiniz.

İhtiyacınız olan, adisyon kesme, sipariş işleme, paket servis işleme, reçete oluşturma, stok takibi, sipariş takibi… Tüm bu işlemleri ihtiyaç duyduğunuz anda en kısa sürede halletme olanağını bu program size sunmakta. Ayrıca işlemlerin muhasebe kayıtlarına dökülmesi, tedarikçilerle olan işlemler, banka işlemlerini kontrol edebileceğiniz Restoran Adisyon Programı; yıl sonu analiz işlemlerine de planlama yapmanız ve karar vermenizde etkili rol oynayacak analiz verilerini ve raporları da size sunmaktadır.

Restoran Adisyon Programı ile yapabileceğiniz birkaç işlemi şu şekilde sıralayabiliriz.

Adisyon kesme: günlük işleyişin en temel adımı olan adisyon kesme işlemini çok rahat yapabilirsiniz.

Reçete oluşturma: mutfağa yapılacak olan yemek girdilerini göndermede miktar ve tutar takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Stok takibi: deponuzda olan ürünleri miktar açısından görebilirsiniz.

Paket servis takibi: günlük yapılan paketlerin miktarını ve türünü takip edebileceksiniz.

Gelir gider takibi: günlük gelirin ve giderin takibini yapabileceksiniz.

Personel takibi: garsonlara ve personele yapılan ödemeler ve onlardan olan kesintileri takip edebileceksiniz.

Ayrıca;

Satın alma işlemleri: yaptığınız satın almaların tutarlarını ve tedarikçilere olan borçları ve fatura durumlarınızı kontrol altına alabileceksiniz.

Muhasebe işlemleri: gelir giderleriniz, karlılığınızı, satın alımlarınızın malzeme veya hizmet mi olup olmadığını, kazancınızın net durumunu ve maliyetlerinizi tamamen kontrol altına alabileceksiniz.

Raporlama: bu özellik sayesinde ürün başına kazanç durumunuzu, gerekli sistemi kurmanız halinde personel başına kazancınızı, fire durumunuzu, en karlı ve en karsız ürünleri, bunların satış miktarını, ortalama ve birim maliyetleri, ödeme durumunuzu, tahsilat durumunuzu rapor halinde görüp yıllık planlama yapmanıza ve karar almanıza yardımcı olacak tüm verileri elde edebileceksiniz.

Onelee Restoran Adisyon Programı Sürekli ve açık hesap çalışılan müşteriler olması durumunda, bakiyenin müşteri hesaplarına dağıtılması ve müşterinin borçlandırılmasının yanında fatura ayrıntısı da almanıza imkân sağlayacak bir tasarıma sahiptir.

Programın bir diğer özelliği ise, sürekli paket siparişi veren müşteri bilgilerini kaydederek tekrar tekrar bilgilerini sorarak müşteriyi bıktırmak veya zaman kaybetmek yerine hızlıca sipariş oluşturabilir ve işlem kalabalığından kurtulabilirsiniz. Hem de müşteriye özel not varsa ekleyip hata oranını sıfıra düşürebilirsiniz. Örneğin “turşu kesinlikle kullanmaz” gibi.

Onelee Restoran Adisyon Programı, restoran ve bu tür işletmelere işlerini kolaylaştırmak ve zaman kazandırmak için tasarlanmış ve kullanımınıza sunulmuş en etkili programdır.