Muhasebe, farklı bir bakış açısıyla anlatmak gerekirse, bayanlar için ortaya çıkmış bir meslek gibidir. Bunun nedeni ise detaylar ve çok yönlü bir sistem oluşudur. Bayanların düşünce yapısı, olaylara bakış açısı da bu detayları ve çok yönlülüğü kapsamakta gerekli olan tüm vasıfları kendinde barındırır.

muhasebe, detaylandırılması, takibi ve zamanlaması açısından sıkı takip gerektiren bir sistem ve meslektir. Dönemsel işlemler bir biri ardına gelir ve zaman kısıtı ortaya çıkar. Kullanılan program da detaylandırmaya ve birleşik işlem yapmaya elverişli değilse bir muhasebeci tek sonuç için birden fazla işlem yapmak zorunda kalmakta, bu da ekstra iş yükünün ortaya çıkması demektir. İşlem kalabalığı olan iş yerlerinde bu iş yükü ve zaman kaybı katlanarak artmaktadır.

Bayanlar için çalışmak, erkeklerden farklı olarak, birçok şeyi de beraberinde getirmektedir. Örneğin, kendilerine, ailelerine, evlerine ayırmak durumunda oldukları bir zaman var. Ama iş hayatı bu durumu daha da güçleştirmektedir. Özellikle muhasebe gibi bir alanda çalışan bayanların uzun vadeli planlarda kariyerinden olma tehlikeleri baş göstermektedir. Çünkü muhasebe bütünleşik işlemler dizisi şeklinde bir meslektir ve zamanı geçen işlemlerin telafisi olmamaktadır. Bu nedenle bayan muhasebecilerde uzun zamanlı plan tedirginliğinin olması hem normal hem de kesindir.

ONELEE BAYANLAR İÇİN MUHASEBE PROGRAMI, bu durumu tersine çevirmek için geliştirilen, bayan muhasebecilerin meslekteki işlerini oldukça kolaylaştıracak, iş yüklerini %80 oranında azaltacak, kullanım zorluğu bulunmayan, tabiri caizse bir bayan muhasebecinin ne istediğini bilen ve dilinden anlayan, sadece bayanlara özel tasarlanmış bir programdır. Bayanların istedikleri yerden bağlanıp kullanabilecekleri, bir sonuç için birkaç işlem değil de bir işlemle birkaç farklı sonuç alabilecekleri, menü dizaynlarını kendi istedikleri şekilde yapabilecekleri, form tasarımları istedikleri şekilde oluşturabilecekleri, birçok iç modülü sayesinde muhasebeyle bağlantılı diğer alanlarda da rahat edebilecekleri bir sistemler bütünü olan ONELEE BAYANLAR İÇİN MUHASEBE PROGRAMI, ayrıca, dönem sonu işlemleri, KDV beyannameleri, ba-bs formları, alacak yaşlandırma, stok yaşlandırma, bankalar, geçici vergi gibi sayamadığımız daha bir çok alanda da zorlanmadan ve ekstra iş yükü getirmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bir program keyfini sizlere sunmaktadır. Bu sayede hem işinizi hem de sosyal hayatınızı kontrolünüz altında tutabilecek kendinizi zaman ayırabileceksiniz. Tüm bunların yanında Desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda destek birimi sizinle bağlantıya geçerek sorunlarınızı anında gidermektedir.

ONELEE BAYANLAR İÇİN MUHASEBE PROGRAMI ile kolaylaşan işleriniz ve kazandığınız zaman sayesinde iş hayatının stresini değil de kariyerinizin mutluluğunu tadacaksınız.


Karıcığım ;

Bak evleneli bir sene oldu artık bir bebeğimiz olsun istiyorum. Ne dersin?
Haklısın ama şimdi bir bebeğimiz olmasına karar verirsek doğum ne zamana denk gelir….? Olmaz kesinlikle olmaz . Doğum Aralıkta olursa mahvolurum defter tasdikleri var . Faturaları bitirmem lazım.
O zaman bir daha ki ay denersek ?
Ya öğrenemedin şu işi bir türlü. Doğum ocakta olursa yandım demektir. Tam bu yılın hesaplarını kapatma dönemi, Tüm borçlu hesapları çıkaracağım?
E sonraki ay ?
Yok olmaz ,Kdv raporu alacağım. Kdv ödemelerini düzenlemem lazım.
Doğum mart’ta olsa ?
Ooooolduuu, tam ödemeler dokuz doğururken bir de çocuk doğururuz!
E nisan?
Evrakların vade tarihi geliyor Banka Hesapları düzenlenecek!
Ya mayıs?
Yine tutturamadın, Alacaklılara tanımladığım vade tarihleri kontrol edilip ödemeler yapılacak !
Haziran ‘da doğum yaparsan peki?
Bak o olabilir işte ama, Temmuzda tam bebeğin en önemli bakım zamanlarına yine program bakımı yaptırmak zorundayız!

Tamam sorun yok!

Hyatım Sana Onelee Akıllı Muhasebe Programı aldım. Artık bol bol zamanımız olacak. Onelee iş yükünü %80 azaltıyor.

Hemen indir

Profesyonel Sürüm

Standart Sürüm

Onelee muhasebe programı kullanırken asla sıkılmazsınız. Yorucu veya anlaşılmaz hiçbir işlem menüsü yoktur. Gayet şık ve şeffaf kullanımı ile rahatça işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Sanal Asistan Lee programınızdaki en iyi yardımcınız. o anda ihtiyacınız olan işlemin sadece birkaç kelimesini yazarak anında yapabileceksiniz. Birde unutmadan lee sadece işinizi değil daha fazlasını da yapıyor smiley

zerogle