MENU

KATEGORİLER

Girişimcilik, yeni bir şeyler ortaya koyma, üretim faktörlerinin bir araya getirilerek her bir üretim faktörünün bu döngüden payını alması demektir. Tabi bu döngü onlarca uğraş, sarf edilecek olağanüstü enerji ve ilişki demektir. Bunun kolay bir şey olmadığı herkesçe bilinen bir gerçektir. Hele girişimci bayan ise ortaya bambaşka sorunların çıkması ihtimali yerini her zaman korumaktadır.

Bir bayan girişimci için en önemli şeylerden biri, gelir gider ve harcama takibinin sıkı sıkıya takibidir. Bu gerçek, bayanlarda erkeklere nazaran daha çok baş gösterebilmektedir.

ONELEE KADIN GİRİŞİMCİLER İÇİN ÖN MUHASEBE PROGRAMI sayesinde bu zorlukların üstesinden gelmek artık çok kolay. Eğer sıkı bir planlama aşaması varsa, uygulanacak olan planın takibi ONELEE KADIN GİRİŞİMCİLER İÇİN ÖN MUHASEBE PROGRAMI’ na devredilip, yapılması gereken işlere daha fazla enerji harcamanızı temin etmek için bu programı geliştirdik. İnce detayların atlanması veya önemsenmemesi, hedeflerden sapmaya yol açar ve girişimci bunun farkına vardığında bazı şeyler için geç kalmış olabilir. Muhasebesel olarak zayıflık olan bir girişim veya işletmede giderlerin takibi doğru ve net bir şekilde yapılamadığı için gelirlerin de harcandığı noktalar hedeflenin dışında kalacağından veya planlananın üzerinde olacağından sonuç fiyasko olabilir. Bu tuzağa düşmemek için gerekli olan şey, sizin için hemen hemen her şeyi düşünen ONELEE KADIN GİRİŞİMCİLER İÇİN ÖN MUHASEBE PROGRAMI’ dır.

Hedefleriniz basit harcamalar ile yarım kalmasın.

Basit harcamalar diye tabir edilen olağan ve küçük tutarlı giderler, sizle basit ve etki etmeyen şeyler olarak görünebilir. Fakat Onelee Akıllı Muhasebe Programınızı kullanmaya başladıktan en geç 6 ay içinde bu harcamaların ne kadar büyük bir yekûn oluşturduğunu görebileceksiniz. Öte yandan işletmenizin takip gerektiren borç alacak durumunu kontrolünüz altına alarak alacaklarınız veya gelirleriniz karşılığında ileriye dönük planlamalarınızı rahatça yapabilecek ve hedeflerinizi büyütebilecek siniz.

ONELEE KADIN GİRİŞİMCİLER İÇİN ÖN MUHASEBE PROGRAMI, çok fazla zamanınızı almayan bir uygulamadır. Bu koşturmacanın arasında zamanın ne kadar önemli olduğunu bilerek, tamamen basit ve hızlı kullanıma uygun olarak tasarlanmış ve emrinize sunulmuştur. Ayrıca dönemsel şekilde alabileceğiniz raporlar sayesinde planlarınızı kontrol edecek, gerekli düzeltmeleri yapma imkanı bulacaksınız. Bunun yanında hedef ölçümlerinizi de gözlemleyip gerekli aksiyonları rahatlıkla alabileceksiniz.

ONELEE KADIN GİRİŞİMCİLER İÇİN ÖN MUHASEBE PROGRAMI sadece gelir giderleri kaydedip muhasebe işlerini halledeceğiniz bir program olmaktan öte, ihtiyaç duyduğunuzda finansal analizleri yapmanıza imkan sağlayan bir programdır.


Hedefleriniz basit harcamalar ile yarım kalmasın.

Basit harcamalar sizlere küçük miktarlar olarak görülebilir. Fakat onelee akıllı muhasebe programınızı kullanmaya başladıktan en geç 6 aydan harcamaların ne kadar büyük bir tutar yaptığını görebileceksiniz. öte yandan işletmenizin borç alacak takibini yaparak alacaklarınızın karşılığında ileriye dönük hedeflerinizi büyütebilecek siniz.

Çok geç kalmadan onelee akıllı muhasebe programını kullanmaya başlayın.