MENU

KATEGORİLER

Muhasebe Programı

Onelee muhasebe programı kullanıcıya zorluk derecesini neredeyse sıfıra indirmiştir. Paket programlardakinin aksine, kullanılacak olan tüm formlarda dizaynı kullanıcının inisiyatifine bırakır. Kullanıcı formları düzenleyerek sonraki işlemlerin her defasında tekrar uğraşmaz. Ayrıca, menü düzenini istediği formatta hazırlayıp kullanım kolaylığını kendisi sağlamış olur.

Devamı

Bayanlar İçin Muhasebe Programı

Muhasebe, farklı bir bakış açısıyla anlatmak gerekirse, bayanlar için ortaya çıkmış bir meslek gibidir. Bunun nedeni ise detaylar ve çok yönlü bir sistem oluşudur. Bayanların düşünce yapısı, olaylara bakış açısı da bu detayları ve çok yönlülüğü kapsamakta gerekli olan tüm vasıfları kendinde barındırır.

Devamı

Barkod Sistemi Oluşturma

Teknolojinin gelişmesi ve günlük hayatın hızının artması, işletmeleri, iş yükünü azaltıcı ve zaman kazandırıcı yöntemler bulmaya zorlamıştır. Barkod sistemi de bunlardan biridir. Perakende sektörü bu sistemi benimsemek ve uygulamak zorunda kalmıştır. Bu sistemle stok sayımı, takibi, stoğa alma, satış ve sipariş planlama durumlarını zahmetsizce kontrol edebilmektedir. Kullanımı da çok kolaydır.

Devamı

Fatura Yazdırma Programı - Fatura Kesme Programı - Proforma Fatura Programı

Muhasebecilerin veya muhasebe ile ilgili çalışanların yapmak zorunda olduğu işlerden biri de faturalama işlemidir. Buna satış personelini de dahil edersek ortaya burada da proforma faturalama işlemi çıkmaktadır. Kullanılan programın bu konuda çalışana kolaylık sağlaması, hata oranlarını minimize etmeye yarayacak ve çalışanın üzerindeki iş yükünü azaltacaktır.

Devamı

Kadın Girişimciler İçin Ön Muhasebe Programı

Girişimcilik, yeni bir şeyler ortaya koyma, üretim faktörlerinin bir araya getirilerek her bir üretim faktörünün bu döngüden payını alması demektir. Tabi bu döngü onlarca uğraş, sarf edilecek olağanüstü enerji ve ilişki demektir. Bunun kolay bir şey olmadığı herkesçe bilinen bir gerçektir. Hele girişimci bayan ise ortaya bambaşka sorunların çıkması ihtimali yerini her zaman korumaktadır. Bir bayan girişimci için en önemli şeylerden biri, gelir gider ve harcama takibinin sıkı sıkıya takibidir. Bu gerçek, bayanlarda erkeklere nazaran daha çok baş gösterebilmektedir.

Devamı

Sanal Asistan LEE

Sanal Asistan LEE’ ye yapmak istediğinizi söyleyin ve arkanıza yaslanın. O sizin yerinize yapmak istediğinizi yapsın veya işlemi tek tuşla yapabilecek şekle getirsin. Diğer yazılım veya paket programlarda basit bir işlem için birkaç işlem yapmanız gerekirken Sanal Asistan LEE ile bu işlemi tek cümlede yapabiliyorsunuz.

Devamı

ZGold Sarraf ve Kuyumculuk Programı

Sarraflar için üretilmiş olan ZGOLD programı ile hesaplarınızda hızınıza hız katın. ZGOLD ile yapabileceklerinize inanamayacaksınız.

Devamı